X
 01.06.2015 Забава

Моменти во кои сите ќе се пронајдете


„Кога ти го давам телефонот, не врти лево, не врти десно, само гледај!“ Дали ова ви звучи познато?

Сите луѓе навистина се исти, барем кога се работи за овие ситни секојдневни ситуации.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава