X
 28.01.2015 Живот

Спектакуларни фотографии од зимски пејзажи низ светот

Зима е, а зимата со себе носи и недостатоци, меѓутоа и предности. Едни од предностите се неверојатните пејзажи кои ги „црта“ насекаде низ светот.

 

зима

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот