X
 11.02.2015 Наука

Поглед во механизмите на работа на предметите


Најгенијалните идеи се наоѓаат во наједноставните и најобичните работи. Предметите кои ги земаме здраво за готово имаат цели механизми на работа за кои не сме свесни.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Наука