X
 17.02.2015 Наука

Неверојатни светови во рамките на нашиот свет

Погледнете колку неверојатни светови „живеат“ во рамките на нашиот свет.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Наука