X
 24.02.2015 Образование

Анкета: Дали ви се исполнети основните студентски права?

Студенти, дали ги знаете своите основни права? Дали тие ви се овозможени? Одговорете на анкетата за да дознаеме. 


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование