X
 24.02.2015 Култура

"Game of thrones" од поинаков агол

За да ги нахранат вашите апетити, додека ја очекувате новата петта сезона од „Game of thrones“ чијашто премиера е на 12 април, HBO објави монтажа од таканаречени „bloopers“ или грешки за време на снимањето од четвртата сезона.

 

2


Тирион, Ајра, Серсеј, Џејми, Денерис, починатиот Џофри, Оберин и останатиот дел од екипата се појавуваат на видеото кое слатко ќе ве насмее. 

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура