X
 24.02.2015 Живот

Пораки од Вашите изнервирани цимери

Никој не остава подобри пасивно-агресивни пораки од фрустриран цимер.

 

дискриминација

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот