X
 07.03.2015 Забава

Кога ви недостасува креативност за време на испит...


Има точни одговори, има погрешни одговори, а има и епски одговори! Овие ученици/студенти навистина знаат како да решаваат тест. Барате сарказам? Тука има такви одговори. Барате искреност? Има и од тоа. Подгответе се за смеење.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава