X
 14.04.2015 Технологија

Некои опции на "Google Chrome" за кои не знаевте


За верните фанови на „Google chrome“ не постои замена кога се работи за интернет-прелистувачот. Но, и таквите веројатно не знаат се' за него. Ги знаете овие опции?

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија