X
 18.04.2015 Живот

Животот е неверојатен!

Фотографии кои ќе ве инспирираат, поттикнат, развеселат, насмеат и ќе ве натераат да сфатите колку животот знае да биде неверојатен. 

 

neverojaten

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот