X
 04.05.2015 Забава

Испитите се ближат!

Со доаѓањето на последните колоквиуми и испити, студентите често пати се наоѓаат во чудни, интересни и траги-комични ситуации. Фотографиите се доказ за тоа. Студенти, со среќа. Сите останати, имате навистина голема среќа (што не сте студенти).

 

студенти

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава