X
 12.05.2015 Живот

Кога наоѓате нов најдобар пријател...


Најдобрите пријатели се верни, лојални и имаат посебно место во сечие срце. Во што е разликата помеѓу обичен пријател и најдобар пријател? Можеби тајната се крие во процесот со кој се стигнува до таа фаза. Сè започнува со...

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот