X
 28.05.2015 Живот

Најновата контроверзија на интернет: Што гледате на сликата?

После контроверзната слика со фустанот и дискусијата околу тоа која боја е, дали е сина или златна, на ред дојде и фотографијата со боите, со што се појави нова интернет расправија за која се опседнуваа луѓето на интернет.

После овие неколку слики, на ред дојде и најновата интернет расправија: што гледате на сликата? Дали гледате три нилски коњи или пак гледате три наведнати вештерки наведнати над вреќи со дрво?

 

вештерка


Кој е вашиот одговор?
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот