X
 01.07.2015 Забава

Тајмингот е се` во фотографијата


Совршеното време е сè во фотографијата. Најдобрите фотографии се направени во совршениот момент, не со совршениот фотоапарат. Овие фотографи дефинитивно го погодиле совршениот момент.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава