X
 11.07.2015 Технологија

Интересни и практични гаџети за во лето

Неподносливите летни горештини знаат да бидат доста непријатни, а во тоа и самите се уверивме во изминативе неколку дена. Без разлика дали патувате, кампувате, се занимавате со градинарство или пак одите на одмор, секогаш е добро да имате некои предмети кои ќе ви ги олеснат високите температури или ќе ви бидат корисни.

 

гаџети


Во вакви ситуации олеснителна околност се летните гаџети кои можат да се пронајдат на интернет. Некои од нив едноставно се луди, а за некои сме доста благодарни што постојат. 

 

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија