X
 17.07.2015 Живот

Трансформацијата на славните

Фотографиите направени во период од 7 години и познатите личности на нив, докажуваат колку се промениле во текот на 7 години.

 

промеа

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот