X
 19.02.2019 Образование

Еволуцијата на образованието

Сликата е одличен доказ за тоа како се променило образованието од 80-тите години до денес.

образование
Фото: Edugog.com

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование