X
 20.08.2017 Забава

„Игра на тронови“ позади сцената - Видео што ќе ве насмее

емилија кларк
Фото: Printscreen

Како што се наближува крајот на седмата сезона на „Игра на троновите“, така луѓето стануваат сè повозбудливи кога ќе се спомене оваа серија. „Фејсбук“ и „Инстаграм“ профилите на актерите фановите внимателно ги следат, а најновото видео на Емилија Кларк дефинитивно ќе ве насмее.

„I mean, JEEZE, one pet of a dragon and the thinks he's one of them“, пишува во описот на видеото на Кларк прегледано над 8,4 милиони фанови на серијата. Иако трае 10 секунди, видеото дефинитивно ќе ви го направи денот.

A post shared by @emilia_clarke on

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава