X
 11.09.2015 Живот

Работи за кои никој не ви кажал откако ќе дипломирате

Запиши се на факулет - ти велеа; Ќе ти треба за работа - ти велеа; Полесно ќе пронајдеш работа - ти велеа. Но никој не кажа колку е тешко после дипломата. 

 

диплома

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот