X
 11.09.2015 Живот

Животот со помал/а брат или сестра


Знаете дека никој не може да ве иритира толку многу и толку често како помалиот брат или помалата сестра. Но, и тоа е начин на покажување љубов, не?

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот