X
 12.09.2015 Живот

Револуционерен чадор за новата генерација

Новиот вид на чадор наречен „KAZbrella“ кој всушност се затвора од внатре и со тоа ги задржува капките во неговата внатрешност, не дозволувајќи да паднат на подот.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот