X
 06.10.2015 Живот

Најдобрите автомобили кои допрва доаѓаат

Низ годините, технологијата и дизајнот на автомобилите поминаа доста пат. Овие автомобили кои допрва ни доаѓаат се побрзи и побогати од било кои. Со одличен дизајн, тие изгледаат како да излегле од иднината и се чини дека им е преодредено да бидат најбрзи во историјата на човештвото.

 

автомобил

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот