X
 11.12.2015 Забава

Бизарни и чудни модни трендови

Некои луѓе умеат да ја следат модата и да се вистински модни икони. Некои пак, немаат поим што работат. И секако, има и такви кои мислат дека се модни експерти затоа што ги истражувале најновите модни трендови. Но, всушност изгледаат чудно затоа што „трендовите“ се ужасни.

 

тренд

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановскиз

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава