X
 18.12.2015 Живот

Фотографии кои докажуваат зошто секое дете треба да има милениче

Постојат многу семејства кои имаат милениче кое пак го знае вистинското значење на посветеноста и љубовта. Тие често пати покажуваат безусловна љубов, сочувство и доверба, нешто што не секогаш може да се најде кај луѓето. Поради овие причини, како и голем број други, секое дете треба да има милениче.

 

дете


Доколку не се согласувате со ова, ви нудиме фотографии кои дефинитивно ќе го променат вашето мислење.

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот