X
 07.08.2015 Живот

Секој фотограф има ваква фотографија од своето бебе

Фотографите се најдобрите родители - после се`, тие и пред нивното бебе мораа да се справуваат со деликатна и кршлива опрема. Но, тие и открија дека чантите од камерата се одлични места за спиење.

 

бебе

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот