X
 28.12.2015 Живот

Како изгледа јахтата од 300 милиони долари на најбогатата Србинка?


Александра Мелниченко е најбогатата Србинка во моментов. Таа е родена во Белград и е поранешна манекенка и пејачка. Денес, таа е сопруга на рускиот милијардер Андреј Мелниченко. Таа не штедела на својата јахта, пренесуваат српските мдиуми. За неа потрошила 300 милиони долари без вредноста на ентериерот.

Како изгледа оваа јахта? Погледнете во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот