X
 10.02.2016 Живот

Работи кои само луѓе во дваесеттите можат да ги сфатат

Моментот кога бараш возрасна личност и наеднаш сфаќаш дека всушност ти си возрасната личност!

 

20ти

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот