X
 07.09.2015 Култура

Стари фотографии - Скопје низ историјата

Галерија фотографии од Скопје во минатиот век, кои даваат совршен увид во историјата на Скопје.

 

sk

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура