X
 11.03.2016 Живот

Грешка во серијата "Friends" која со години остана незабележана

Дури и после повеќе од деценија, „Friends“ останува да биде најдобрата тв серија на сите времиња, и секако, фановите постојано имаат нешто ново поврзано со неа.

 

приајтели


Едно нешто за кое мислевме дека секогаш го знаеме беше станот на Моника кој во текот на 10-те сезони остана прилично ист.

Но, се чини дека и тоа како сме згрешиле. Дали некогаш сте го забележале прозорецот од кујната на Моника? Зградите надвор се менуваа неколку пати во текот на 10 години. 

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот