X
 16.03.2016 Забава

Импровизирани сцени од иконски филмови

Тешко е да се поверува дека толку иконски филмови како „Harry Potter“, „Die hard“ и „Thor“ би можеле да имаат имповизирани сцени, но за жал, имаат. На видеото подолу можете да ги погледнете сите тие сцени.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава