X
 13.05.2016 Живот

Ако Николас Кејџ го глумеше секој лик во "Game of thrones"

Искористувајќи ја моќта на Фотошоп, еден интернет корисник, замислува како секој лик во „Game of thrones“ би изгледал доколку би го глумел Николас Кејџ. „Cage of thrones“ е проектот кој то успеал да го создаде, а она што ќе го видете во продолжение е вистинско ремек дело. Подгответе се: Кејџ доаѓа.

 

kejdz

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот