X
 17.09.2016 Живот

Проблеми кои само наставниците можат да ги разберат

Никој не рече дека ќе биде лесно да се биде наставник! Ова се само неколку од низата проблеми со кои наставниците се соочуваат секоја учебна година.

 

nastavnik

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот