X
 12.03.2015 Забава

Еден обичен ден во Русија

Мислам дека не се потребни зборови, фотографиите зборуваат самите за себе.

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава