X
 23.09.2015 Култура

Колку знаете за серијата "Game of thrones"?

Најтешкиот квиз за серијата "Game of thrones"... Проверете го вашето знаење за мегапопуларната „Game of thrones“.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура