X
 06.10.2016 Образование

Еден ден во животот на наставниците...

Многу луѓе мислат дека наставниците имаат прилично лесен работен ден, со работно време какво ќе посака секој човек. Но, голем дел од нив не знаат дека наставниците работат повеќе од 40 часа неделно. Еве како изгледа еден обичен наставнички ден.

 

1


ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование