X
 15.06.2016 Живот

Гледајте Франција - Албанија со Дарко Панчев и Сашко КоцевВечерва фудбалската легенда Дарко Панчев и актерот Сашко Коцев заедно ќе го следат претстојниот натпревар помеѓу репрезентациите на Франција и Албанија. Тие најавуваат добра забава, интересни муабети поврзани со фудбалот, различни активности и многу награди за гледачите.

Емисијата е со почеток во 20:30 часот на http://footballmaniashow.mk/ и може да се следи во живо преку мобилен телефон, таблет или компјутер.


Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот