X
 30.06.2016 Култура

Најдобрите епизоди од "Game of thrones" според Imdb

Според гласањето на корисниците на познатата веб датотека на филмови „Imdb“, ова се епизодите од серијата „Game of thrones“ кои добиле највисоки оценки.

 

epizodi

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура