X
 26.08.2016 Живот

Факти за серијата "Friends" кои ќе ве натераат да се чувствувате старо

Финалето на мегапопуларната „Friends“ се случи пред 12 години, во далечната 2004 година - што се' се променило и каде би биле ликовите денес?

 

галерија

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот