X
 26.06.2015 Забава

Како би изгледало доколку постерите за туризам ја зборуваа вистината

Какви би биле туристичките постери доколку ја кажуваа вистината за секој град?

 

австра

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава