X
 25.01.2015 Забава

Македонски (не)секојдневни ситуацииДоколку убавината на животот е во малите секојдневни работи, тогаш вака би изгледал еден убав просечен македонски живот претставен реално, без цензура.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава