X
 29.04.2017 Живот

Хеликс тетоважи - најновиот тренд кој го освои светот

Нов тренд на тетоважи ги освојува социјалните мрежи. Заборавете ги обетките и украсите за уши, дизајнот на овие минималистички тетоважи ќе ве освои.

тетоважи

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот