X
 10.09.2017 Економија

Мобилни апликации што ќе ви помогнат да заработите

Времињата се тешки, па така на секој му е потребен денар плус. За среќа, постојат апликации што би можеле да ви помогнат да заработите нешто повеќе. Ова се неколку предлози со кои би можеле да почнете.

апликација

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Економија