X
 19.07.2018 Живот

Феноменална насловна на „Тајм“ посветена на самитот Путин - Трамп

Од „Тајм“ уште еднаш покажаа дека се неверојатно креативни кога станува збор за насловните страници.

Погледнете ја нивната најнова креација посветена на неодамнешната средба меѓу претседателите на Русија и САД, Владимир Путин и ДоналдТрамп.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот