X
 06.10.2020 Забава

Том Круз забележан на воз во движење при снимањето на „Невозможна мисија 7“

Снимањето на „Невозможна мисија 7“ на Том Круз привлекува внимание во Норвешка. Томас Холанд Спанџело, корисник на „Тик-ток“,  објавил видео од актерот како седи на воз што се движи.

Видеото било снимено од автомобил што се движел на патот до пругата. Во него се гледа Круз, кој има 58 години, како се смее и го поздравува снимателот.

@tomaspangelo

Halla Tom ##fyp ##norway ##missionimpossible ##norge ##hype

♬ DET ER HAN SOM SITTER DER - Tomas Haugland Spangelo


Снимањето на седмиот дел од „Невозможна мисија“ повторно започна во септември откако беше стопирано во февруари поради пандемијата. Филмот треба да има премиера на 19 ноември 2021.

Автор: Брајан Александар
Извор: usatoday.com
Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава