X
 14.03.2015 Живот

Оставете ги мобилните телефони и погледнете се в очи

Животот е премногу краток за човек да го помине зјапајќи во неговиот телефон. Оставете ги телефоните и погледнете ги луѓето в очи!

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот