X
 19.01.2015 Култура

Твитер реакциите на Оскаровските кандидати за нивните номинации

Уште од објавувањето на номинациите за Оскар, интернетот беше преплавен од реакции - и позитивни и негативни. Подолу ви ги нудиме Твитер реакциите на оскаровските кандидати, и нивното воодушевување кога дознаа дека се номинирани за Оскар.
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура