X
 23.01.2015 Забава

Како би изгледале брутално искрените постери на номинираните филмови за Оскар

Еве како би изгледале постерите на филмовите номинирани за Оскар доколку би биле брутално искрени и би ја кажувале вистината која се крие позади филмовите.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава