X
 22.08.2017 Забава

Што прават студентите кога им е досадно?

Кога се чини дека предавањето трае вечно, немате избор освен сами да си го направите интересно.

цртежи

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава