X
 07.02.2015 Живот

Најлудите автомобили кои постојат низ светот


Сите би требало да издвоиме неколку минути за ценење на фактот дека овие автомобили навистина постојат некаде. Има тука и мачки, цртани ликови, пауни, чудни хибриди и многу полуди идеи.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот