X
 29.09.2015 Живот

Погодете го автомобилскиот бренд според логото

Колку добро ги познавате автомобилите и нивните логоа? Дали можете да го погодите логото на секој од овие автомобили?

 

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот